Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Omezení dopravy z Výravy do Třebechovic přes Librantice od 12.6. do 31.10.

Omezení dopravy z Výravy do Třebechovic přes Librantice od 12.6. do 31.10.II/299 Librantice – hranice okresu Náchod – oprava silnice I. ETAPA
- budování nové dešťové kanalizace, sanace krajů vozovky, změně příčného propustku na mostní objekt, pokládka silničních obrubníků, pokládka asfaltových vrstev
Druh uzavírky:

Ú p l n á

Termín realizace :
12.6.2023 - 31.10.2023
Objízdná trasa pro OA v době realizace stavby:
Objízdná trasa je navržena z Librantic po silnici II/299 do Třebechovic pod Orebem, kde se vpravo napojí na silnici I/11. Po této pokračuje do Hradce Králové, zde se vpravo napojí na silnici II/308. Dále pokračuje přes Slatinu a dále vpravo po silnici III/3081 přes Divec na konec uzavřeného úseku v Libranticích. Zde se napojí na silnici II/299.
Objízdná trasa pro NA v době realizace stavby:
Objízdná trasa je navržena z Librantic po silnici II/299 do Třebechovic pod Orebem, kde se vpravo napojí na silnici I/11. Po této pokračuje do Hradce Králové, zde se vpravo napojí na silnici II/308. Dále pokračuje přes Slatinu, Černilov do Libřic, kde se vpravo napojí na silnici II/299, po které pokračuje přes Výravu na konec uzavřeného úseku v Libranticích.
Objízdné trasy budou vedeny obousměrně.
Objízdná trasa pro linkové BUS:
Linkové autobusy od Třebechovic p.O. a Libníkovic budou projíždět stavbou v délce cca 300m, kde se vlevo napojí na místní komunikaci, po které objedou uzavřený úsek silnice a napojí se na silnici III/3081, po které budou pokračovat na křižovatku se silnicí II/299 a napojí se na svoji trasu.
Na uvedenou komunikaci budou umístěny i zastávky BUS.
Objízdná trasa bude vedena obousměrně.
V době, kdy dojde k pokládce asfaltových vrstev, bude úsek i pro BUS uzavřen, trasa bude převedena na oficiální objízdnou trasu – o tomto bude dopravce min. 14 dní předem informován.
Zastávka BUS „Librantice, horní“, bude přemístěna do prostoru křižovatky silnic II/299 a III/3081