Výlet do Poděbrad pořádá MAS NAD ORLICÍ, o.p.s. 23.6. Senioři navštíví zámek, Polabské muzeum, projedou se lodí Král Jiří a projdou se lázeňskou promenádou. V ceně 500 Kč za osobu je doprava, oběd a vstupné. Nástupní místo pro nás je Černilov - autobusová zastávka u evangelického kostela. K obědu je jednotné menu - vývar a španělský ptáček s rýží. Přihlašování na výlet je možné telefonicky, SMS nebo emailem.
Pro více informací Kateřina Novotná, DiS. Tel.: +420 799 119 161